Likvidace vozidel Skryje. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Skryje. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Rakovník. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Skryje

Skryje: Srdce přírody v Čechách

Skryje, obec ukrytá v náruči malebné české krajiny, je symbolem harmonie mezi člověkem a přírodou. Každý koutek tohoto místa vypráví příběhy minulosti a současnosti, zatímco jeho obyvatelé hrdě chrání toto dědictví.

Ekologie je v dnešní době klíčovým tématem, a Skryje není výjimkou. Ochraně životního prostředí se věnuje celá řada obyvatel a organizací, kteří si uvědomují, že zachování naší planety začíná právě u nás, v místech, kde žijeme.

Ekologická likvidace vozidel: Krok k čistší budoucnosti

Vedle tradičních metod ochrany přírody se v obci také zaměřujeme na moderní řešení, jako je ekologická likvidace vozidel. Autovraky, které by mohly znečistit naše okolí, se stávají problémem mnoha míst. Avšak díky našim službám se mohou tyto vozy stát minulostí.

Naše firma nabízí ekologickou likvidaci vozidel s odtahem přímo z vašeho domova v obci Skryje. Je to rychlý, jednoduchý a především ekologický způsob, jak se zbavit nepotřebného automobilu a zároveň přispět k ochraně životního prostředí.

Společně můžeme učinit Skryje ještě krásnějším místem pro život. Naším posláním je chránit naši planetu, a díky vaší spolupráci se nám to podaří.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň