Likvidace vozidel Skorkov. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Skorkov. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Mladá Boleslav. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Skorkov

Skorkov: Přírodní klenot s očima upřenýma do budoucnosti

Skorkov, malebná obec v srdci Čech, je známá svou bohatou historií a překrásnou přírodou, kterou místní obyvatelé ctí a chrání. Tato obec se stala nejen místem klidu a harmonie pro své obyvatele, ale také symbolem snahy o zachování krásy a čistoty okolního prostředí.

Ekologie na prvním místě

V dnešní době, kdy ekologická témata hrají stále důležitější roli, je důležité, aby i obce jako Skorkov přijímaly opatření, která by chránila naši planetu. Zelené louky, stromy a čisté potoky jsou tím, co dělá Skorkov tak výjimečným, a je naší odpovědností tuto krásu chránit a předávat dalším generacím.

Ekologická likvidace vozidel: Krok správným směrem

Většina z nás ví, jaké škody mohou způsobit opuštěné a zničené vozy v přírodě. Nejenže znehodnocují vizuální stránku krajiny, ale mohou také kontaminovat půdu a podzemní vody. Ekologická likvidacija vozidel je proto nezbytným krokem k ochraně našeho prostředí.

Nabídka služeb pro občany Skorkova

Naše firma je hrdá na to, že může občanům Skorkova nabídnout služby ekologické likvidace vozidel s odtahem. Díky našemu profesionálnímu přístupu a hlubokému závazku k ochraně přírody se můžete spolehnout na to, že se vaše staré vozidlo stane součástí řešení, nikoli problému. S naším odtahem a ekologickou likvidací můžete být klidní, vědouce, že přispíváte k lepší budoucnosti Skorkova a celého našeho kraje.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň