Likvidace vozidel Sklené nad Oslavou. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Sklené nad Oslavou. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Žďár nad Sázavou. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Sklené nad Oslavou

Sklené nad Oslavou: Srdce přírody s odkazem na ekologii

Sklené nad Oslavou je malebná obec ležící v krajině plné zeleně, historických památek a klidných rybníků. Obec je známá svým bohatým kulturním dědictvím a přírodním krásám, které lákají mnoho návštěvníků z různých částí Čech.

Naše odpovědnost k přírodě

Vzhledem k takovému bohatství, které obec nabízí, je nezbytné chránit a pečovat o životní prostředí, které tvoří její neoddělitelnou část. Ekologie v posledních letech získává na významu a stává se nejen globálním tématem, ale i místní prioritou. Mnoho obyvatel a návštěvníků Skleného nad Oslavou ocení, když je příroda chráněna a když jsou podnikány kroky k jejímu zachování pro budoucí generace.

Ekologická likvidace vozidel: Krok k čistší obci

Stará auta, která již nemohou být na silnicích, mohou představovat značné riziko pro životní prostředí. Unikající oleje, rozkládající se plastové části a kovy mohou znečistit půdu a podzemní vody. Naše firma nabízí řešení: ekologickou likvidaci vozidel s odtahem. Zajišťujeme, že každé vozidlo je správně zlikvidováno a recyklováno tak, aby minimalizovalo dopad na naše životní prostředí.

Odtah autovraků: Rychlá a pohodlná služba

Nemusíte se starat o to, jak se zbavit svého starého vozu. S naší službou odtahu autovraků v obci Sklené nad Oslavou a v širším okolí zabezpečíme rychlé a bezproblémové odstranění vašeho vozidla. Věnujte se tomu, co je pro vás důležité, a nechte nás postarat o ekologickou likvidaci vašeho vozidla.

Přispějte k lepšímu zítřku pro Sklené nad Oslavou a využijte našich služeb.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň