Likvidace vozidel Senožaty. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Senožaty. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Pelhřimov. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Senožaty

Senožaty – Malebná obec s citem pro ekologii

Senožaty je malebná obec situovaná v srdci Čech. Známá svou historií, kulturním dědictvím a přírodními krásami, stala se oblíbeným místem pro mnoho návštěvníků a její obyvatelé se právem mohou pyšnit jejím zachovaným rurálním rázem.

V posledních letech však obec také zaznamenává vzrůstající zájem o ekologii. Obyvatelé Senožat si uvědomují důležitost udržitelného života a chránit svoje okolí pro budoucí generace.

Ekologická likvidace vozidel – krok k lepšímu životnímu prostředí

A právě s ohledem na tuto ekologickou vizi přichází na scénu naše firma. Nabízíme ekologickou likvidaci vozidel, což je způsob, jak chránit naši planetu před nebezpečnými chemikáliemi a odpady, které mohou stará auta do přírody uvolňovat. Díky našim moderním metodám zpracování a recyklace, dokážeme zajistit, aby staré vozy byly likvidovány s minimálním dopadem na životní prostředí.

Odtah autovraků – rychle, snadno a ekologicky

Pokud máte doma staré auto, které už není v provozu a chcete se ho zbavit způsobem šetrným k přírodě, jsme tu pro vás. Provozujeme odtah autovraků přímo z vašeho domova či jiného místa v obci Senožaty a okolí. Ušetřete svůj čas i svědomí a nechte nás, aby vaše staré auto dostalo druhou šanci v recyklaci, aniž by zatěžovalo naše životní prostředí.

Společně s obyvateli Senožat se snažíme o lepší a zelenější budoucnost pro nás všechny.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň