Likvidace vozidel Sejřek. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Sejřek. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Žďár nad Sázavou. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Sejřek

Sejřek – perla okresu Žďár nad Sázavou

Ležící uprostřed malebných krajů Vysočiny, obec Sejřek je skvostem, který kombinuje historický duch s moderním životem. Tato oblast je známá svým klidným prostředím, bohatou historií a spojením člověka s přírodou.

Ekologie v srdci Sejřku

Sejřek, podobně jako celý okres Žďár nad Sázavou, si zakládá na své přírodní kráse a očistě svého životního prostředí. Místní komunita je zaujata ochranou životního prostředí a udržitelným životním stylem. A právě v tomto duchu se zde v poslední době rozvíjí trend ekologické likvidace vozidel.

Efektivní řešení pro stará vozidla

Mnoho lidí se setkává s problémem, co dělat se starým, nepojízdným nebo neopravitelným vozidlem. Odpověď nabízí naše firma, která provozuje ekologickou likvidaci vozidel. Díky našemu servisu se můžete zbavit svého starého vozidla rychle, snadno a hlavně ekologicky.

Odtah autovraků přímo z Vašeho domova

Nabízíme nejen likvidaci, ale i odtah vozidel přímo z místa Vašeho bydliště v Sejřku a jeho okolí. Díky našim službám nemusíte řešit transport nepojízdného vozidla, vše zařídíme za Vás. Takto můžete snadno přispět k ochraně životního prostředí a zároveň se zbavit nepotřebného vraku.

Společně s obyvateli Sejřku se snažíme o čistější a zelenější zítřky. Děkujeme za Vaši důvěru v naše služby.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň