Likvidace vozidel Sedletín. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Sedletín. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Havlíčkův Brod. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Sedletín

Sedletín: Krásný kout Čech s ekologickým směřováním

Sedletín, malebná obec uprostřed Čech, je známa svými přírodními krásami a hlubokými kořeny v historii našeho kraje. Toto místo, kde se minulost prolíná s přítomností, vždy vítá své návštěvníky otevřenými rukama a nabízí jim klid a pohodu.

V posledních letech se Sedletín stává symbolem ekologického směřování. Obec klade velký důraz na udržitelnost a ochranu životního prostředí, což ji činí ideálním místem pro aktivity, které mají za cíl chránit naši planetu.

Ekologická likvidace vozidel: Krok k čistšímu zítřku

Automobily patří mezi největší znečišťovatele ovzduší, zejména pokud jsou ve špatném stavu nebo již dosloužily. Správná ekologická likvidace vozidel je proto klíčová pro zachování čistoty a kvality ovzduší.

Naše firma přichází s řešením právě pro obyvatele Sedletína a okolí. Nabízíme ekologickou likvidaci vozidel s odtahem, což znamená, že se postaráme o váš autovrak zcela ekologicky a bez jakýchkoli komplikací pro vás. Našim hlavním cílem je zajistit, aby stará vozidla byla zlikvidována odpovědným způsobem, aniž by způsobila další škodu našemu životnímu prostředí.

Odtah autovraků: Rychle, spolehlivě, ekologicky

Věděli jste, že opuštěné autovraky mohou být zdrojem nebezpečných chemikálií, které pronikají do půdy a vodních zdrojů? Naše firma se specializuje na odtah těchto vraků přímo z vašeho pozemku nebo jakéhokoli místa v obci Sedletín a okolí. Zajistíme, že vaše staré auto bude zpracováno v souladu s nejvyššími ekologickými standardy.

Pokud hledáte spolehlivou službu pro likvidaci a odtah vozidel v Sedletíně, jsme tu právě pro vás. S námi můžete být jisti, že váš autovrak bude zpracován zodpovědně a ekologicky, a vy tak přispějete k čistší a zelenější budoucnosti pro nás všechny.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň