Likvidace vozidel Samšín. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Samšín. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Pelhřimov. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Samšín

Samšín: Klenot Čech s ohledem na ekologii

Samšín je malebná obec uprostřed České republiky, která svým obyvatelům a návštěvníkům nabízí pohled na zachovalou přírodu, historické památky a tradice. Tato obec je výjimečná nejen svou krásou, ale také svým směřováním k ochraně životního prostředí.

V dnešní době, kdy je ekologie na prvním místě, Samšín nezůstává pozadu. Místní komunita se snaží aktivně přispívat k očistě přírody a minimalizaci negativního dopadu na ni. A právě v tomto kontextu vstupuje na scénu ekologická likvidace vozidel.

Ekologická likvidace vozidel: Krok k lepší budoucnosti

Automobily jsou neodmyslitelnou součástí moderního života, ale stávající se časem také zdrojem znečištění a ekologického odpadu. Vědomi si tohoto problému, nabízíme obyvatelům Samšína a okolí služby ekologické likvidace vozidel s odtahem.

Naše firma se specializuje na likvidaci starých a nepoužívaných vozidel s maximálním ohledem na životní prostředí. Zajistíme odbornou demontáž, recyklaci a následnou likvidaci autovraků, aby byly jejich části znovu využity nebo bezpečně zlikvidovány.

Odtah autovraků: Rychlá a bezpečná služba

Kromě ekologické likvidace se také věnujeme odtahu nepojízdných nebo havarovaných vozidel přímo z místa. Naše firma zajišťuje rychlý a spolehlivý odtah, a to bez ohledu na stav vozidla. Obyvatelé Samšína tak mají jistotu, že se o jejich staré vozy postaráme s maximálním respektem k přírodě a ekologickým standardům.

Závěrem, Samšín je obec, která významně přispívá k ochraně životního prostředí. A my jsme hrdí, že můžeme být součástí této snahy a nabízet místní komunitě naše služby v oblasti ekologické likvidace a odtahu vozidel.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň