Likvidace vozidel Salačova Lhota. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Salačova Lhota. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Pelhřimov. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Salačova Lhota

Salačova Lhota: Srdce přírody v Čechách

Salačova Lhota je malebná obec ukrytá v zeleném srdci Čech. Její historie a přírodní krása z ní činí místo, kde se tradice snoubí s moderním životním stylem. Přestože je obec relativně malá, je plná života a komunity, která si váží svého kulturního dědictví a především svého okolního prostředí.

Ekologie: Priorita Salačovy Lhoty

V dnešní době je ekologie klíčovým tématem pro mnoho obcí a měst, ale pro Salačovu Lhotu to není jen trend. Je to životní styl. Obyvatelé si jsou vědomi důležitosti udržitelného rozvoje a dbají na to, aby jejich kroky byly v souladu s přírodou.

Ekologická likvidace vozidel: Krok směrem k čistší budoucnosti

I když automobily přinášejí mnoho výhod, stávají se s věkem a opotřebením ekologickým problémem. Ekologická likvidace vozidel je řešením, které pomáhá chránit naše životní prostředí tím, že zajišťuje bezpečné a udržitelné zpracování starých vozidel.

Naše firma v Salačově Lhotě

Jako hrdí provozovatelé služeb v oblasti ekologické likvidace vozidel s odtahem, jsme zde, abychom vám nabídli komplexní řešení pro váš stárnoucí vůz. Naším cílem je chránit krásu a čistotu Salačovy Lhoty a celých Čech. S naším odborným přístupem a závazkem k ekologii se můžete spolehnout na to, že váš automobil bude likvidován odpovědným a udržitelným způsobem.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň