Likvidace vozidel Rybníček. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Rybníček. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Havlíčkův Brod. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Rybníček

Rybníček: Klenot v srdci Čech

Rybníček, malebná obec ležící v náruči české krajiny, je známa svým historickým dědictvím a přírodními krásami. Procházky kolem místních rybníků a lesů připomínají, jak je důležité chránit a udržovat naše přírodní bohatství pro budoucí generace.

Ekologie v Rybníčku

Stejně jako mnoho českých obcí, i Rybníček klade důraz na ekologii a udržitelnost. Lokální společenství se aktivně podílí na různých ekologických projektech, od zalesňování až po recyklaci odpadu. Tato obec rozumí důležitosti péče o životní prostředí a snaží se přispět k lepší budoucnosti.

Ekologická likvidace vozidel v Rybníčku

Se zvyšujícím se počtem aut na silnicích se v Čechách stává nezbytností zajistit ekologickou likvidaci vozidel, která již dosloužila svému účelu. Vozidla, která jsou opuštěna či již nejsou v provozuschopném stavu, mohou negativně ovlivnit životní prostředí tím, že uvolňují škodlivé látky do půdy a vody.

Naše firma a naše služby

Naše společnost je hrdá na to, že přispívá k ekologickému úsilí obce Rybníček. Nabízíme služby ekologické likvidace vozidel s odtahem. Díky našemu odbornému přístupu a vybavení zajišťujeme, že vaše vozidlo bude zlikvidováno v souladu s nejvyššími ekologickými standardy, přičemž všechny recyklovatelné materiály budou řádně zpracovány a využity. Pro obyvatele Rybníčku je naše služba ideálním řešením, jak se zbavit starého auta a zároveň přispět k ochraně životního prostředí.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň