Likvidace vozidel Ruda. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Ruda. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Rakovník. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Ruda

Ruda: Skvost České Přírody

Ruda je malebná obec, která se nachází v srdci Čech. S jejími zelenými loukami a hustými lesy si rychle získá srdce každého, kdo má rád přírodu. Je to místo, kde se historie a moderní život snoubí dohromady a vytvářejí unikátní atmosféru.

Ekologie v Rudě

Obyvatelé Rudy si velmi cení svého přírodního bohatství a udělali mnoho pro to, aby své okolí chránili. Ekologie je zde na prvním místě, a proto je důležité, aby všechny aktivity v obci byly prováděny s ohledem na životní prostředí.

Ekologická Likvidace Vozidel

Bohužel, s moderním životním stylem přichází i nežádoucí produkty, jako jsou staré vozy, které již nejsou v provozu. Tyto vozy mohou být nejen estetickým problémem, ale také hrozbou pro životní prostředí.

Naše Firma Vám Pomůže

Pokud máte staré auto, které potřebuje být likvidováno, naše firma je tu pro vás. Provozujeme ekologickou likvidaci vozidel s odtahem přímo v Rudě. S naším profesionálním přístupem zajistíme, aby váš autovrak byl likvidován v souladu s nejnovějšími ekologickými standardy. A navíc, odtah je zcela zdarma. Udělejte něco pro své okolí a zároveň pro planetu. Věnujte své staré vozidlo k likvidaci, my se o zbytek postaráme.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň