Likvidace vozidel Rovečné. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Rovečné. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Žďár nad Sázavou. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Rovečné

Rovečné – Skvost České Přírody

Rovečné je jednou z perel České republiky, která se pyšní svým bohatým dědictvím a malebnou přírodou. Obklopeno zelenými kopci a čistými vodami, tato obec představuje ideál harmonie mezi člověkem a přírodou. Pro obyvatele Rovečného a jeho návštěvníky je jasné, proč je tak důležité chránit a udržovat tento jedinečný kraj.

Ekologie v srdci naší obce

V posledních letech vzrostlo povědomí občanů Rovečného o důležitosti ekologie. Ať už se jedná o recyklaci, kompostování nebo šetrné zacházení s vodou, místní komunita je pevně odhodlána chránit své životní prostředí. Vždyť právě díky němu můžeme užívat všechno, co nám Rovečné nabízí.

Ekologická likvidace vozidel – krok k čistšímu Rovečnému

Každé vozidlo má svůj životní cyklus a jednou přijde čas, kdy již není bezpečné nebo ekonomické ho provozovat. Avšak opuštěné a zanedbané vozy mohou způsobit škody na životním prostředí a narušit krásu našeho kraje.

Naše firma přináší řešení. Specializujeme se na ekologickou likvidaci vozidel s odtahem. To znamená, že se postaráme o vaše staré vozidlo s respektem k přírodě a bez zbytečného zatěžování životního prostředí. Navíc naše služby zahrnují odtah z jakéhokoli místa v Rovečné a okolí, což vám ušetří čas a starosti.

Ochrana přírody je naší prioritou. A právě proto nabízíme obyvatelům Rovečného služby, které jsou šetrné k našemu životnímu prostředí. Společně můžeme udělat Rovečné ještě krásnějším místem k životu.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň