Likvidace vozidel Rokytnice nad Rokytnou. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Rokytnice nad Rokytnou. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Třebíč. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Rokytnice nad Rokytnou

Rokytnice nad Rokytnou: Malebná obec s ekologickým svědomím

Rokytnice nad Rokytnou je klenotem v srdci Čech. Její bohatá historie a přírodní krása přitahují mnoho návštěvníků, kteří obdivují starobylou architekturu a zelené krajinářské tvary.

Ekologie a obnova

Stejně jako mnoho obcí v Čechách, i Rokytnice nad Rokytnou si klade za cíl být ekologicky uvědomělou a udržitelnou. Obyvatelé a místní správa se snaží minimalizovat dopad na životní prostředí a podporují zelené iniciativy. V tomto kontextu hraje důležitou roli i správná likvidace starých a nepoužívaných vozidel, která může mít vážné dopady na životní prostředí.

Ekologická likvidace vozidel s odtahem

Zde přichází naše firma na scénu. Nabízíme služby ekologické likvidace vozidel s odtahem přímo z místa. Tím zabezpečujeme, že staré automobily nezůstávají na ulicích ani v přírodě, kde by mohly škodit životnímu prostředí. Naším hlavním cílem je zajištění udržitelného a ekologicky odpovědného odstraňování autovraků.

Pokud je tedy v Rokytnici nad Rokytnou vozidlo, které potřebuje být likvidováno, jsme zde, abychom vám pomohli a zabezpečili, že vaše staré auto bude zlikvidováno ekologicky a bezpečně.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň