Likvidace vozidel Rapotice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Rapotice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Třebíč. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Rapotice

Rapotice: Klenot České Přírody

Rapotice je malebná obec uprostřed srdce Čech, kde se každý krok odehrává v rytmu přírody a historie. Při procházce krajinou je zřetelné, jak se tradiční hodnoty mísí s moderním životem, avšak v harmonii, která zdůrazňuje důležitost zachování naší krásné přírody.

Ekologie v Rapotici

Obec Rapotice si velice cení svého přirozeného bohatství a je hrdá na svoji zelenou duši. Ekologická odpovědnost je zde nejen otázkou péče o životní prostředí, ale také hrdosti a úcty k dědictví předků. Je to obec, kde lidé rozumějí hodnotě čistého vzduchu, krystalicky čisté vody a nádherných lesů.

Ekologická likvidace vozidel

S rostoucím počtem aut na našich silnicích se zvyšuje i potřeba jejich ekologické likvidace po skončení jejich životnosti. Auta, ačkoli jsou nezbytnou součástí moderního života, mohou po svém životním cyklu představovat hrozbu pro životní prostředí. Právě zde vstupuje naše firma, která nabízí ekologickou likvidaci vozidel s důrazem na ochranu přírody.

Odtah autovraků v Rapotici

Chápeme, že mnoho obyvatel Rapotice nemá potřebné prostředky či čas na to, aby se starali o své staré a nepoužívané vozy. Proto naše firma nabízí služby odtahu autovraků přímo z vašeho domova či pracoviště. S naším profesionálním přístupem zajistíme, aby byl váš vůz odtažen a likvidován v souladu s nejnovějšími ekologickými standardy, chráněním tak krásu Rapotice pro budoucí generace.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň