Likvidace vozidel Rantířov. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Rantířov. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Jihlava. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Rantířov

Rantířov: Srdce Českého krajinného ráje

Rantířov, malebná obec ležící v srdci Čech, je místem, které v sobě snoubí historii s přírodou a pokrokem. Její zelené kopce, historické památky a pohostinní obyvatelé ji činí jedinečným místem k životu i k návštěvě.

Pečujeme o naši obec a její přírodu

S růstem urbanizace a průmyslového vývoje je ekologie stále více v centru pozornosti. Rantířov, svým přístupem k životnímu prostředí, ukazuje cestu směrem k udržitelnější budoucnosti. Ochrana přírody a zeleného prostoru obce je zásadní nejen pro její obyvatele, ale i pro generace, které přijdou po nás.

Ekologická likvidace vozidel: Krok ke zdravějšímu Rantířovu

Vědomí si potřeby chránit naši krajinu a životní prostředí, je nezbytné se postarat i o to, aby stará a nepoužívaná vozidla nepředstavovala hrozbu pro naše prostředí. Ekologická likvidace vozidel je moderním řešením, které nabízí bezpečnou a šetrnou likvidaci autovraků, chráníc přitom naši krajinu před potenciálními ekologickými katastrofami.

Naše firma je zde pro vás

Provozujeme ekologickou likvidaci vozidel s odtahem přímo zde v Rantířově. Naše služby jsou navrženy tak, aby byly co nejefektivnější a nejšetrnější k životnímu prostředí. Odtahujeme a likvidujeme vaše staré vozy s respektem k naší přírodě a s vášní pro čistší budoucnost naší obce. Pokud hledáte spolehlivý a ekologicky zodpovědný způsob, jak se zbavit svého starého vozu, jsme zde pro vás.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň