Likvidace vozidel Radešín. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Radešín. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Žďár nad Sázavou. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Radešín

Radešín: Srdce České přírody

Radešín je jednou z perel českého venkova, kde se historie prolíná s nekonečnou krásou přírody. Tato malebná obec je obklopena zelenými lesy a loukami, kde každý krok vás navede k pocitu míru a harmonie s přírodou.

Ekologie a Radešín

S postupujícím časem si občané Radešína uvědomují stále větší význam ekologie a udržitelnosti. Je třeba dbát na to, aby se zachovala nejen krása obce pro současné obyvatele, ale také pro budoucí generace. Tím, že se staráme o naše prostředí a omezuje se negativní dopad na planetu, může Radešín zůstat tím klenotem, kterým dnes je.

Ekologická likvidace vozidel v Radešíně

I auta, která sloužila svým majitelům po mnoho let, jednou doslouží. A právě zde se naskýtá příležitost pro ekologické řešení. Naše firma nabízí ekologickou likvidaci vozidel s odtahem přímo z místa. Místo toho, aby stará auta znečišťovala naši krajinu a přírodu, my se postaráme o to, aby byly recyklovány odpovědným a udržitelným způsobem.

Naše služby

Věnujeme se nejen odtahu autovraků, ale také jejich ekologické likvidaci. Naše firma dbá na to, aby každé vozidlo, které odtáhneme, prošlo správným procesem likvidace, což minimalizuje dopad na životní prostředí a zároveň pomáhá uvolnit prostor pro nové, ekologicky šetrnější technologie.

Pokud hledáte řešení pro vaše staré auto a chcete, aby bylo ošetřeno ekologickým a zodpovědným způsobem, obraťte se na nás. Společně můžeme udělat Radešín ještě krásnějším místem pro všechny!

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň