Likvidace vozidel Radenice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Radenice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Žďár nad Sázavou. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Radenice

Radenice: Klenot České krajině

Radenice, malebná obec v srdci Čech, je známa svým půvabem a historickým dědictvím. Každý koutek tohoto místa vypráví příběh o tradicích a hodnotách, které si obyvatelé této obce váží již po generace.

V posledních letech se Radenice, stejně jako mnoho jiných míst v Česku, stala svědkem změn ve vnímání životního prostředí. Lokální komunita je si stále více vědoma důležitosti ekologie a udržitelnosti, a je odhodlána chránit krásu svého domova pro budoucí generace.

Ekologická likvidace vozidel: Krok k čistší budoucnosti

Vzhledem k rostoucímu počtu vozidel na našich silnicích je nezbytné zajistit, aby stará a nepotřebná auta byla likvidována způsobem, který je šetrný k životnímu prostředí. Ekologická likvidace vozidel je moderní a efektivní řešení, které minimalizuje dopad na naše okolí a pomáhá uchovat přírodní krásu Radenice.

Nabídka ekologického odtahu autovraků v Radenici

Naše firma je na čele tohoto ekologického hnutí v Radenici, nabízíme odtah autovraků přímo z vašeho domova nebo firmy. S důrazem na nejvyšší standardy v oblasti ochrany životního prostředí zajišťujeme, že každé auto, které odtáhneme, je likvidováno bezpečným a šetrným způsobem. S našimi službami nejenže přispíváte k čistšímu a zdravějšímu prostředí, ale také k ochraně charakteru a dědictví Radenice.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň