Likvidace vozidel Předín. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Předín. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Třebíč. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Předín

Předín – Klenot Českého vnitrozemí

V srdci Čech leží malá, ale malebná obec Předín. Charakterizuje ji klidné prostředí, kde historie a příroda společně vytvářejí harmonii, kterou obdivují nejen místní, ale i návštěvníci z daleka. Zelené louky, zvlněné kopce a chráněné oblasti dokazují, jak hluboký vztah mají obyvatelé Předína k přírodě.

Naše odpovědnost k přírodě

Ekologie je pro nás klíčovým slovem a nejenom módním trendem. Ochrana životního prostředí je nezbytná, abychom mohli zachovat krásy Předína i pro další generace. A právě proto je důležité řešit i otázky, které na první pohled nemusí být zjevné, například likvidace starých a nepotřebných automobilů.

Ekologická likvidace vozidel – naše mise

Naše firma působí s cílem pomáhat obci i jejím obyvatelům udržovat její čistotu a krásu. Ekologická likvidace vozidel je proces, kdy staré a nepoužívané automobily jsou bezpečně a ekologicky zlikvidovány. Tím se zabraňuje úniku nebezpečných látek do půdy a vodních zdrojů a také uvolňuje místo na pozemcích a ulicích.

Odtah autovraků – s námi bez starostí

Abychom vám ulehčili a zajistili plynulý průběh likvidace, nabízíme i službu odtahu vozidel přímo z vašeho domova. Nejenže se staráme o ekologickou likvidaci, ale zajišťujeme i to, abyste neměli žádné další starosti spojené s odstraněním vašeho starého automobilu.

Předín je pro nás domovem a naším přáním je udržovat jeho přírodní krásu. Díky našim službám můžete být součástí tohoto úsilí a přispět k lepší budoucnosti našeho kraje.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň