Likvidace vozidel Přeckov. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Přeckov. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Třebíč. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Přeckov

O jedinečnosti obce Přeckov

Ležící v srdci Čech, Přeckov je obcí, která ztělesňuje tradiční českou krajinu a kulturu. Její malebné uličky a historické památky vyprávějí příběhy minulosti, zatímco zelené louky a lesy hovoří o bohatství přírody, které tuto oblast obklopuje.

Ekologická odpovědnost v Přeckově

Jako mnoho obcí po celém světě, i Přeckov se stává vědomým svého ekologického otisku a hledá cesty, jak chránit svou přírodu pro budoucí generace. Ekologie zde není jen módou nebo trendem, ale životním stylem a závazkem.

Naše služby pro ekologičtější Přeckov

A právě v tomto duchu naší firma nabízí ekologickou likvidaci vozidel s odtahem přímo z Přeckova. Máte starý vůz, který již neslouží svému účelu, a chcete se ho zbavit způsobem, který je šetrný k životnímu prostředí? Naše služby umožňují bezbolestnou a zodpovědnou likvidaci vašeho vozidla, přičemž zabezpečujeme, aby žádné škodlivé látky neunikly do přírody. Navíc naším profesionálním odtahem se postaráme o to, aby celý proces byl pro vás co nejsnazší.
Přispějte k ekologičtějšímu Přeckovu spolu s námi a ujistěte se, že vaše staré vozidlo bude likvidováno s nejvyšším ohledem na ochranu přírody.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň