Likvidace vozidel Pošná. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Pošná. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Pelhřimov. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Pošná

Pošná: Malebná obec s ekologickým citem

Pošná je malebná obec ležící v srdci Čech. Její historie sahá daleko do minulosti, a dnes je známa svou pestrým komunitním životem a zachovalými přírodními krásami. Při procházce ulicemi Pošné můžete obdivovat architekturu, která v sobě nese stopy minulých generací, a přitom můžete cítit současné úsilí obyvatel o zachování tradic a ochranu přírody.

Ekologie v srdci Pošné

Jako v mnoha jiných oblastech České republiky, i v Pošné se obyvatelé snaží žít v souladu s přírodou. Lokální komunita podporuje ekologické projekty, ať už jde o recyklaci odpadu, obnovitelné zdroje energie nebo ekologické vzdělávání pro mladší generaci. Vědomí o potřebě zachování našeho životního prostředí je zde silné.

Ekologická likvidace vozidel v Pošné

S rostoucím počtem vozidel na našich silnicích je důležitější než kdy dříve myslet na jejich ekologickou likvidaci. Autovraky, které už dosloužily svůj účel, mohou negativně ovlivnit životní prostředí, pokud nejsou řádně zlikvidovány. Naše firma je hrdá na to, že nabízí služby ekologické likvidace vozidel s odtahem právě v Pošné a okolí. Jsme připraveni vám pomoci s odtahem a zajištěním ekologického konce vašeho vozidla, abyste mohli přispět k lepší budoucnosti naší obce a naší planety.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň