Likvidace vozidel Podmoky. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Podmoky. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Nymburk. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Podmoky

Podmoky: Skvost České přírody

Podmoky, malebná obec uprostřed Čech, je dokonalým příkladem spojení tradiční české kultury s nekonečnými zelenými krajinami. Při procházce ulicemi či krajinou snadno spatříte historické památky a přírodní krásy, které svědčí o bohaté historii a kulturním dědictví této oblasti.

Podmoky a její ekologické poslání

V současné době stojí mnoho obcí a měst před výzvou ochrany životního prostředí. Podmoky, s její přirozenou krásou a závazkem k udržitelnosti, nejsou výjimkou. Místní komunita je pevně rozhodnuta chránit a uchovávat svůj domov pro budoucí generace.

Ekologická likvidace vozidel: Krok k zelenější budoucnosti

S rostoucím počtem vozidel, která dosáhnou konce své životnosti, je důležité zajistit jejich ekologickou likvidaci. Autovraky mohou způsobit vážné environmentální problémy, pokud nejsou správně zpracovány. Zde přichází naše firma, nabízející ekologickou likvidaci vozidel s odtahem přímo z vašeho domova nebo místa, kde je vozidlo uloženo.

Spolehlivé a ekologické řešení pro obyvatele Podmok

Naše služby poskytují obyvatelům Podmok a okolních oblastí nejen možnost ekologické likvidace jejich vozidel, ale také bezstarostný způsob, jak se zbavit starých vozidel. Odtah autovraků je proveden profesionálně a efektivně, což zajišťuje, že vaše vozidlo je likvidováno v souladu s nejvyššími ekologickými standardy.

Podmoky si zaslouží budoucnost, kde příroda a lidé žijí v harmonii. A my jsme zde, abychom vám pomohli udělat tento krok směrem k udržitelnějšímu zítřku.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň