Likvidace vozidel Petrůvky. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Petrůvky. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Třebíč. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Petrůvky

Petrůvky: Srdce Čech s ekologickým smýšlením

Petrůvky, malebná obec/městská část v srdci Čech, je známá svým bohatým historickým dědictvím, přátelskými obyvateli a nádhernou přírodou. Když se projdete po ulicích Petrůvek, cítíte výjimečnou atmosféru spojenou s tradicemi a moderním smýšlením obyvatel směrem k ekologii.

V dnešní době, kdy je ekologie středem pozornosti mnoha společností a obyvatel, je důležité dbát na životní prostředí i v naší obci. Automobily, které už dosloužily svůj čas, mohou negativně ovlivňovat životní prostředí svými škodlivými emisemi a toxickými materiály.

Ekologická likvidace vozidel: Krok k čistší budoucnosti

Naše firma rozumí významu zachování krásy a čistoty Petrůvek. Proto nabízíme ekologickou likvidaci vozidel s odtahem přímo z vašeho domova. Naším hlavním cílem je zajistit, aby staré automobily byly likvidovány odpovědně, bez škody pro životní prostředí.

Nabízíme kompletní služby od odtahu autovraků až po jejich ekologickou likvidaci. S naší firmou máte jistotu, že váš starý vůz bude odbourán správně a v souladu s nejnovějšími ekologickými standardy.

Pojďme společně chránit krásu Petrůvek a pečovat o naše životní prostředí. Věřte v ekologickou budoucnost s naší firmou.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň