Likvidace vozidel Petráveč. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Petráveč. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Žďár nad Sázavou. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Petráveč

Petráveč: Krása české přírody a péče o její zachování

Petráveč, malebná obec v srdci Čech, je známá svou nezaměnitelnou atmosférou, historickým dědictvím a panenskou přírodou. Její zalesněné kopečky a čisté vodní toky jsou svědky mnoha generací, které zde našly svůj domov.

Ekologie a Petráveč: Společná mise

Stejně jako mnoho českých obcí, i Petráveč si klade za cíl zachovat svou přírodní krásu pro budoucí generace. Ekologické hledisko je zde klíčovým prvkem ve všem, co se děje, ať už jde o recyklaci odpadů, ochranu vodních zdrojů nebo péči o zelené plochy.

Ekologická likvidace vozidel: Krok ke zdravějšímu Petráveči

Jak se urbanizace a technologie rozvíjely, stává se problematikou i správná likvidace vozidel, která dosloužila. Vraky aut mohou být nejen vizuálním problémem, ale také závažným ekologickým rizikem pro půdu a podzemní vody. Zde vstupuje naše firma do hry.

Provádíme ekologickou likvidaci vozidel s odtahem přímo v obci Petráveč. Naše služby zaručují, že každé auto bude ošetřeno v souladu s nejvyššími ekologickými standardy, chrání tak přírodu Petráveče a přispívá k udržitelné budoucnosti této nádherné obce. Pokud máte vozidlo, které potřebuje likvidaci, obraťte se na nás a společně přispějme ke zdravějšímu a čistšímu Petráveči.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň