Likvidace vozidel Ostrov nad Oslavou. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Ostrov nad Oslavou. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Žďár nad Sázavou. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Ostrov nad Oslavou

Ostrov nad Oslavou: Klenot České přírody

Ostrov nad Oslavou je malebná obec ležící v srdci Čech, kde historie, kultura a příroda společně tvoří harmonickou kombinaci. Přestože se může zdát, že čas v této obci zastavil, její obyvatelé se aktivně snaží žít v souladu s přírodou a zachovávat tradice, které byly předány z generace na generaci.

Ekologie: Srdce obce

Ostrov nad Oslavou je obklopen nádhernou přírodou, jež vytváří ideální prostředí pro mnoho druhů flóry a fauny. Obyvatelé obce si toto bohatství velice váží a aktivně podporují ekologické iniciativy, aby zajistili, že budoucí generace si mohou užívat stejnou krásu, jakou mají dnes.

Ekologická likvidace vozidel: Krok k lepší budoucnosti

Zatímco tradiční likvidace vozidel může mít negativní dopad na životní prostředí, ekologická likvidace se stává stále oblíbenějším způsobem, jak se zbavit starých a nepoužívaných vozů. Tím, že se vozidla rozebírají a recyklují správným způsobem, se snižuje množství odpadu a znečištění.

Odtah autovraků v Ostrově nad Oslavou

Naše firma je hrdá na to, že nabízí služby ekologické likvidace vozidel s odtahem přímo v Ostrově nad Oslavou. Pro obyvatele to znamená snadný a pohodlný způsob, jak se zbavit svého starého vozu, zatímco zároveň přispívají k ochraně přírody, kterou si tak cení. S naším profesionálním přístupem a důrazem na ekologii se můžete spolehnout na to, že váš vůz bude zlikvidován odpovědným způsobem.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň