Likvidace vozidel Ostašov. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Ostašov. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Třebíč. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Ostašov

Ostašov: Srdce Čech s respektem k přírodě

Ostašov je jedinečná obec uprostřed Čech, která si zachovává svůj tradiční ráz a zároveň se přizpůsobuje moderním trendům. Toto malebné místo je známé svým přírodním bohatstvím a působivými památkami. V posledních letech se obec stala i symbolem odpovědného přístupu k životnímu prostředí.

Ekologie v srdci našeho podnikání

Zachování čistého a zdravého životního prostředí je v Ostašově prioritou. Proto je zde kladen důraz na ekologické inovace a praxe, jež přispívají k udržitelnému rozvoji obce. Jeden z klíčových aspektů ekologické péče je správná likvidace stárnoucích a poškozených vozidel, která můžou představovat hrozbu pro životní prostředí.

Ekologická likvidace vozidel: Odpovědný přístup k autovrakům

Naše firma je hrdá na to, že nabízí obyvatelům Ostašova a okolních obcí ekologickou likvidaci vozidel s odtahem. Proč je to důležité? Stárnoucí auta často obsahují škodlivé materiály, které mohou znečistit půdu a vodu. Správnou likvidací těchto vozidel chráníme naše přírodní dědictví a zajistíme, že budoucí generace budou moci těžit z krás Ostašova a jeho okolí.

Pokud máte vozidlo, které potřebuje odtah a následnou ekologickou likvidaci, jsme zde pro vás. Pomozte nám chránit krásu a čistotu Ostašova tím, že se rozhodnete pro ekologický a odpovědný způsob likvidace svého vozu.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň