Likvidace vozidel Osová Bítýška. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Osová Bítýška. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Žďár nad Sázavou. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Osová Bítýška

Osová Bítýška: Malebná obec s ekologickým smýšlením

Osová Bítýška, nacházející se v malebném prostředí Čech, je místem, kde se historie a příroda spojují v dokonalou harmonii. Tato obec se může pochlubit bohatou historií a překrásnou krajinou, což je činí skvělým místem k životu i návštěvě.

V posledních letech se Osová Bítýška začala více zaměřovat na ekologii a udržitelnost. Místní komunita si uvědomuje důležitost ochrany přírody a životního prostředí a aktivně se snaží přispět k jejich zachování pro budoucí generace.

Ekologická likvidace vozidel: Krok směrem k čistší obci

Vozidla, která už odsloužila svou dobu, mohou představovat vážné ekologické hrozby, pokud nejsou správně likvidována. Zde vstupuje naše firma s nabídkou ekologické likvidace vozidel. Naším hlavním cílem je zajistit, aby stará vozidla byla zpracována způsobem, který minimalizuje dopad na životní prostředí.

Odtah autovraků: Rychlé a bezproblémové řešení

Pro obyvatele Osové Bítýšky a okolí nabízíme také službu odtahu autovraků. Uvědomujeme si, jak může být komplikované zbavit se starého vozidla, a proto nabízíme rychlý a snadný způsob, jak toho dosáhnout. Stačí nám zavolat, a my se postaráme o zbytek.

Náš tým je hrdý na to, že může přispět k ekologickým snahám Osové Bítýšky a zajistit, že naše obec zůstane krásným a čistým místem k životu pro všechny její obyvatele.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň