Likvidace vozidel Ondřejov. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Ondřejov. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Pelhřimov. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Ondřejov

Ondřejov: Přírodní krása s ekologickým závazkem

Ondřejov je obec, která vás okouzlí svou malebnou krajinou a tradicí zachování přírodních hodnot. Tato část Čech je známá svým hlubokým respektem k přírodě, díky čemuž si zde můžete užívat čerstvého vzduchu a klidného prostředí.

V současné době, kdy je ekologie na předních příčkách ve světovém měřítku, je Ondřejov v čele iniciativ, které podporují trvale udržitelné praktiky. Je tedy nejenom obcí s bohatou historií a kulturou, ale také místem, které se aktivně snaží chránit svou přírodní krásu.

Ekologická likvidace vozidel: Ochrana našeho domova

Provoz automobilů je jedním z hlavních zdrojů znečištění v mnoha částech světa. Abychom přispěli k ochraně přírody v oblasti Ondřejova a celých Čech, je důležité zajistit, že staré a nepoužívané vozy nezůstávají zapomenuty na našich cestách nebo dvorcích. Tyto autovraky mohou unikat nebezpečné chemikálie, které mohou poškodit naše životní prostředí.

Naše firma je hrdá na to, že nabízí ekologickou likvidaci vozidel v oblasti Ondřejova. Věnujeme se odstranění vašeho starého vozu způsobem, který je šetrný k životnímu prostředí. Díky našemu odtahovému servisu můžete být ujištěni, že se o váš vůz postaráme rychle a efektivně, přičemž zajistíme jeho správnou likvidaci v souladu s ekologickými standardy.

V Ondřejově a v celých Čechách usilujeme o lepší zítřek. Spolupracujte s námi v našem úsilí chránit a zachovat náš domov pro budoucí generace.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň