Likvidace vozidel Olší. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Olší. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Jihlava. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Olší

Olší: Krása České Přírody

V srdci Čech leží malebná obec Olší. Tato oblast je proslulá svými zelenými krajinami, historickými památkami a hlubokou tradicí spojenou s přírodou. Občané Olší si cení harmonie, kterou příroda nabízí, a dlouholeté tradice této obce reflektují hrdost a lásku k životnímu prostředí.

Ekologie: Přední Priorita

Ekologická péče a udržitelnost jsou v Olší nejen slovy, ale skutečným životním stylem. Obec se snaží podporovat projekty, které přispívají k zachování přírodního bohatství pro budoucí generace. Ekologické vědomí je zde klíčem k zachování čistoty a krásy obce.

Ekologická Likvidace Vozidel: Krok K Lepší Budoucnosti

S postupujícím časem však i obyvatelé Olší čelí výzvám spojeným s moderní dobou, mezi které patří stále rostoucí počet starých a nepoužívaných vozidel. Tyto autovraky mohou způsobit vážné ekologické škody, pokud nejsou správně zpracovány.

Proto je s radostí, že naše firma nabízí ekologickou likvidaci vozidel s odtahem právě v Olší. Pomáháme obci udržovat její přírodní krásu tím, že správně a ekologicky zpracováváme stará vozidla, čímž zabezpečujeme, že neškodí životnímu prostředí.

Odtah Autovraků: Rychlý a Bezproblémový

Naše služby jsou navrženy tak, aby byly co nejefektivnější a nejméně náročné pro naše zákazníky. Odtahujeme autovraky přímo z vašeho domova nebo místa, které si zvolíte, a zajistíme, aby byla vaše stará vozidla správně a ekologicky zpracována. Díky našemu angažmá v oblasti ekologie přispíváme k udržitelnosti a kráse Olší.

Spojte síly s námi a pomozte nám chránit a zachovat krásu naší obce pro budoucí generace.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň