Likvidace vozidel Okrouhlička. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Okrouhlička. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Havlíčkův Brod. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Okrouhlička

Okrouhlička: Klenot České přírody

Okrouhlička, malebná obec situovaná v srdci Čech, je známá pro svou působivou krajinu, bohatou historii a tradiční architekturu. Procházející lesy a louky nejen přispívají k jejímu kouzlu, ale také zdůrazňují důležitost zachování a ochrany místního ekosystému.

Ekologie v praxi

Ekologická rovnováha je klíčem k trvale udržitelné budoucnosti, a právě zde v Okrouhličce tomu přikládáme velkou váhu. Známe hodnotu čistého vzduchu, krystalicky čisté vody a zdravé půdy.

Ekologická likvidace vozidel

Jedním z kroků k dosažení ekologické rovnováhy je správná likvidace starých a nepotřebných vozidel. Auta, která již nejsou v provozuschopném stavu, mohou znečišťovat naše životní prostředí nebezpečnými chemikáliemi a dalšími škodlivými látkami. Správná a ekologická likvidace těchto vozidel je proto nezbytná.

Odtah autovraků v Okrouhličce

Naše firma nabízí profesionální služby v oblasti ekologické likvidace vozidel s odtahem právě v Okrouhličce. Máme dlouholeté zkušenosti, certifikace a přístup k nejmodernějším technologiím. Naším cílem je zajistit, aby stará vozidla byla zlikvidována odpovědně a v souladu s ekologickými standardy, přičemž naši klienti dostávají kvalitní, rychlou a bezproblémovou službu. Učiňte svůj krok směrem k ochraně našeho životního prostředí a nechte nás postarat se o vaše staré vozidlo.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň