Likvidace vozidel Okřešice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Okřešice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Třebíč. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Okřešice

Okřešice: Oáza čisté přírody v srdci Čech

V srdci Čech leží malebná obec Okřešice, známá svou neporušenou krajinou a přátelskými obyvateli. Zdejší krajina odráží harmonii mezi člověkem a přírodou, kde se stromy vlní vedle tradičních domů a zelené louky dotvářejí klidný a pozemský ráj.

Ekologie v Okřešicích

Okřešice nejsou jen o krásné přírodě, ale také o ochraně a udržitelnosti. Ekologie je pro obyvatele této obce životním stylem. Ať už jde o recyklaci odpadu, výsadbu stromů nebo podporu ekologických inovací, místní komunita si zakládá na tom, aby její kroky byly v souladu s přírodou.

Ekologická likvidace vozidel: Krok k lepší budoucnosti

V duchu ekologického přístupu obce Okřešice přichází naše firma s řešením pro stará a nepoužívaná vozidla. Nabízíme ekologickou likvidaci vozidel s odtahem, což znamená, že se staráme o autovraky způsobem, který je šetrný k životnímu prostředí. Zajišťujeme, aby všechny škodlivé materiály byly správně zpracovány a recyklovány, chráníc tak naši krásnou přírodu.

Spolehlivý odtah autovraků v Okřešicích

Naše firma je hrdá na to, že může poskytovat služby v oblasti odtahu autovraků v Okřešicích a okolí. Pokud máte doma starý vůz, který již nevyužíváte, a chcete se ho zbavit ekologicky zodpovědným způsobem, jsme tady pro vás. Naše služby garantují, že vaše auto bude zpracováno s nejvyššími ekologickými standardy, chráníc tak kouzlo Okřešic pro budoucí generace.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň