Likvidace vozidel Odunec. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Odunec. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Třebíč. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Odunec

Odunec: Srdce přírody a ekologie v Čechách

Odunec, malebná obec v České republice, je skvostem spojeným s bohatou historií a okouzlující krajinou. Toto místo, obklopené zelenými lesy a lukami, se může pyšnit svou přírodní krásou a tradicemi, které si místní obyvatelé předávají z generace na generaci.

V posledních letech se však Odunec stává nejen známým svou přírodou, ale také svým přístupem k ekologii. Ekologické myšlení zde není jen módním trendem, ale závazkem k ochraně kraje, který obyvatelé milují.

Ekologická likvidace vozidel: Krok k lepšímu zítřku

Každý rok se mnoho vozidel stane nepoužitelných nebo neopravitelných, což může mít za následek zatěžování životního prostředí nebezpečnými chemikáliemi. V Odunci jsme se rozhodli čelit tomuto problému s novým a ekologicky odpovědným řešením.

Naše firma nabízí službu ekologické likvidace vozidel s odtahem. Zajistíme, že vaše staré vozidlo bude likvidováno v souladu s nejnovějšími ekologickými normami, čímž se minimalizuje dopad na životní prostředí. Všechny nevyužité části a materiály jsou následně recyklovány nebo zpracovány tak, aby nezpůsobily škodu našemu krásnému okolí.

Odtah autovraků: Snadný a bezstarostný

Pokud máte doma starý automobil, který už neplní svůj účel a stojí v cestě, nemusíte se už dál trápit. S naším profesionálním týmem je odtah autovraku rychlý a bezproblémový. Staráme se o celý proces od začátku do konce, abyste měli co nejméně starostí.

Spojte se s námi a společně přispějme k udržitelnější a zelenější budoucnosti pro Odunec.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň