Likvidace vozidel Obědkovice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Obědkovice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Prostějov. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Obědkovice

Obědkovice: Klenot České krajiny

V srdci Čech leží malebná obec Obědkovice, která je známá svou bohatou historií a nádhernou přírodou. Tato část České republiky je jako stvořená pro ty, kdo hledají klid, harmonii a touží po spojení s přírodou.

Ekologie v Obědkovicích

Obyvatelé Obědkovic si svou přírodu velmi váží. Vědomí důležitosti ochrany životního prostředí je zde patrné na každém kroku. Ať už jde o údržbu zeleně, recyklaci odpadu, či podporu ekologických projektů, všude je cítit snahu postarat se o své okolí a o planetu jako celek.

Ekologická likvidace vozidel: Krok směrem k čistší přírodě

A právě s touto vizí ochrany přírody přichází naši firma do hry. Specializujeme se na ekologickou likvidaci vozidel s odtahem, což je služba nejen pro Obědkovice, ale pro celé Čechy. Stará a nefunkční vozidla mohou mít negativní dopad na životní prostředí. My však nabízíme řešení, které je ekologicky šetrné a zároveň vám umožní zbavit se starého vozidla bez zbytečných komplikací.

Odtah autovraků: Rychlé a bezproblémové řešení

Když je čas říci svému starému vozu sbohem, je dobré vědět, že existuje spolehlivý a ekologický způsob, jak to udělat. Naše firma zajišťuje odtah autovraků přímo z vašeho domova v Obědkovicích i v širším okolí, a to zcela zdarma. Nabízíme komplexní služby od odtahu až po ekologickou likvidaci vozidla, takže můžete být v klidu s vědomím, že jste učinili správné a ekologicky šetrné rozhodnutí.

Díky spolupráci s námi, se můžete připojit k obyvatelům Obědkovic v péči o jejich krásné a nezkažené okolí, a zároveň přispět k lepší budoucnosti naší planety.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň