Likvidace vozidel Nyklovice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Nyklovice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Žďár nad Sázavou. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Nyklovice

Nyklovice: Klenot v srdci Čech

Nyklovice, malebná obec ležící v útrobách české krajiny, je místem, kde se tradice mísí s modernou a kde příroda hraje hlavní roli. Tato obec je známá svou bohatou historií, kulturním dědictvím a nádhernými krajinářskými výjevy.

Příroda a Ekologie

Jako mnoho českých obcí je i Nyklovice obklopena zelení, čistými řekami a panenskými lesy. Obyvatelé Nyklovic si své přírodní bohatství váží a usilovně pracují na tom, aby jejich obec zůstala čistá a zelená. Ekologie je v Nyklovicích nejen slovem, ale skutečným závazkem ke komunitě i budoucím generacím.

Ekologická likvidace vozidel

S rostoucím počtem vozidel na našich silnicích se stává ekologická likvidace autovraků nezbytností. Naše firma je hrdá na to, že přispívá k zachování čistoty a krásy Nyklovic tím, že nabízí ekologickou likvidaci vozidel. Naše metody jsou navrženy tak, aby minimalizovaly dopad na životní prostředí a zároveň poskytovaly komunitě hodnotné služby.

Odtah vozidel s péčí

Rozumíme, že se s vozidlem mohou vázat vzpomínky a že jeho odtah může být emoční záležitostí. Proto se snažíme o to, aby proces odtahu byl co nejhladší a nejprofesionálnější. S naším týmem můžete mít jistotu, že vaše vozidlo bude odtahováno s nejvyšším respektem k vám i k životnímu prostředí.

Ve spolupráci s občany Nyklovic a s vámi se snažíme postarat o naši krásnou obec a chránit ji pro budoucí generace. Pokud máte vozidlo, které potřebuje ekologickou likvidaci, obrate se na nás s důvěrou.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň