Likvidace vozidel Nový Rychnov. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Nový Rychnov. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Pelhřimov. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Nový Rychnov

Nový Rychnov: Spojující tradici s ekologií

Nový Rychnov je malebná obec, která je skvostem uprostřed České republiky. Toto místo, obklopené zelenými lesy a lukami, je živou ukázkou toho, jak může tradice splynout s moderností a zároveň dbát na ekologii. Místní obyvatelé si ctí své kořeny a zároveň se snaží chránit přírodní bohatství, které je obklopuje.

V dnešní době, kdy se stále více lidí obrací k ekologickým řešením, je důležité zajistit, aby i stará vozidla, která už neplní svůj účel, byla zpracována odpovědným a udržitelným způsobem. Autovraky, pokud nejsou správně likvidovány, mohou způsobit vážné ekologické škody a znečistit naše prostředí.

Ekologická likvidace vozidel: Ochrana našeho domova

Právě proto naše firma nabízí služby v oblasti ekologické likvidace vozidel s odtahem. Dbáme na to, aby každé vozidlo bylo zlikvidováno v souladu s nejnovějšími environmentálními standardy, čímž chráníme přírodu Nového Rychnova a širšího okolí. Věříme v důležitost pečlivého zacházení s odpady a zastáváme se principů udržitelnosti.

Díky našim službám nemusíte řešit, co s nepotřebným vozem. Stačí nám zavolat a my se postaráme o odtah i následnou ekologickou likvidaci. Pomáhejte nám chránit krásu Nového Rychnova a jeho přírody tím, že zvolíte ekologickou alternativu při likvidaci vašeho vozidla.

S naší firmou je ekologie a péče o životní prostředí snadnější. Společně můžeme učinit Nový Rychnov ještě zelenějším a čistším místem pro všechny jeho obyvatele.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň