Likvidace vozidel Nové Syrovice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Nové Syrovice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Třebíč. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Nové Syrovice

Nové Syrovice – Malebná obec s významem pro ekologii

Ležící uprostřed idylické krajin Jižní Moravy, Nové Syrovice představuje kombinaci historie a přírodního bohatství. S jejími malebnými domky, zelenými poli a srdečnými obyvateli je tato obec skutečným klenotem Čech.

Avšak s rychle se měnícím světem a modernizací je ekologická odpovědnost stále důležitější. Nové Syrovice, přestože je malou obcí, nehledá zpětné zrcátko, když jde o udržitelnost a ochranu životního prostředí.

Na cestě k zelenější budoucnosti s ekologickou likvidací vozidel

Autovraky a opuštěná vozidla mohou být pro životní prostředí nejen vizuálním problémem, ale také skutečnou hrozbou. Unikající oleje, chemikálie a další látky mohou kontaminovat půdu a podzemní vody, což má negativní dopad na lokální ekosystémy.

Naše firma si klade za cíl tento problém řešit. Provozujeme ekologickou likvidaci vozidel s odtahem, což zajišťuje, že stará vozidla nekončí na nelegálních skládkách, ale jsou odbourána způsobem, který je šetrný k životnímu prostředí. Pro obyvatele Nových Syrovic a okolních oblastí Čech nabízíme snadný a spolehlivý způsob, jak se zbavit svých nepotřebných vozidel s vědomím, že přispívají k ochraně naší krásné planety.

V Nových Syrovicích a po celých Čechách se snažíme vytvářet zelenější zítřky pro naše děti a budoucí generace. Věříme v sílu komunity a v její schopnost přijmout pozitivní změny. Naše služby jsou krokem správným směrem.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň