Likvidace vozidel Nové Dvory. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Nové Dvory. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Žďár nad Sázavou. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Nové Dvory

Nové Dvory: Srdce Čech s Ekologickým Smýšlením

Nové Dvory je malebná obec uprostřed Čech, která se může pochlubit dlouhou historií a bohatým kulturním dědictvím. Toto místo, kde se setkávají tradice s moderním životním stylem, je známé svým komunitním duchem a závazkem k zachování přírodních krás, které ho obklopují.

Ekologie v Nových Dvorech

Jako obec, která si váží svého přírodního dědictví, Nové Dvory věnují zvláštní pozornost ekologickým otázkám. Místní obyvatelé si uvědomují důležitost ochrany životního prostředí a hledají cesty, jak minimalizovat svůj dopad na přírodu.

Ekologická Likvidace Vozidel: Krok Správným Směrem

V moderní době se stará vozidla stávají jedním z hlavních zdrojů environmentálního znečištění. Zastaralé automobily, které se již nehodí k dalšímu použití, často obsahují škodlivé látky a materiály. Je nezbytné tyto vozy zpracovat odpovědným a ekologickým způsobem.

Nabídka Naší Firmy: Odtah a Likvidace s Ekologickým Smýšlením

Naše firma se specializuje na ekologickou likvidaci vozidel s odtahem přímo z Nových Dvorů a okolních oblastí. Jsme hrdí na to, že můžeme místním obyvatelům nabídnout službu, která nejen pomáhá chránit životní prostředí, ale také se stará o to, aby zlikvidovaná vozidla byla recyklována a znovu využita co nejefektivněji.

Pokud máte v Nových Dvorech staré vozidlo, které potřebuje ekologickou likvidaci, obraťte se na nás. Jsme zde, abychom vám pomohli udělat správný krok pro naši planetu.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň