Likvidace vozidel Nová Ves u Nového Města na Moravě. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Nová Ves u Nového Města na Moravě. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Žďár nad Sázavou. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Nová Ves u Nového Města na Moravě

Nová Ves u Nového Města na Moravě: Přírodní Krása a Odpovědnost k Životnímu Prostředí

Nová Ves u Nového Města na Moravě je malebná obec ukrytá v srdci Vysočiny, kde se tradiční moravská kultura snoubí s neopakovatelným přírodním kouzlem. Při procházce touto obcí návštěvníci okamžitě zpozorují bohatství místní fauny a flory, stejně jako hrdost místních obyvatel na udržitelný životní styl, který respektuje přírodní bohatství regionu.

Ekologie: Klíč k Udržitelné Budoucnosti

V dnešní době je ekologie na pořadu dne více než kdy jindy. A právě obce jako Nová Ves ukazují, jak je možné žít v souladu s přírodou a zároveň reagovat na moderní výzvy. Ekologická likvidace vozidel je jedním z klíčových kroků k ochraně našeho životního prostředí. Stará auta často obsahují škodlivé látky, které mohou kontaminovat půdu a podzemní vody.

Odpovědná Likvidace a Odtah Vozidel

Naše firma je hrdá na to, že nabízí ekologické služby likvidace vozidel v obci Nová Ves a v širším okolí. Nabízíme profesionální odtah vozidel a zajišťujeme, že všechny materiály a chemikálie jsou zpracovány a odstraněny v souladu s nejnovějšími ekologickými standardy. Díky tomu může být Nová Ves jistá, že chrání své přírodní dědictví pro budoucí generace.

Když přijde čas řešit starý autovrak, obrate se na nás a přispějte k tomu, aby Nová Ves zůstala tak čistá a krásná, jak ji všichni známe a milujeme.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň