Likvidace vozidel Nová Ves u Chotěboře. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Nová Ves u Chotěboře. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Havlíčkův Brod. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Nová Ves u Chotěboře

Nová Ves u Chotěboře: Malebná obec s očima upřenými na budoucnost

Nová Ves u Chotěboře je malebná obec ležící v srdci Čech. Její historie a přírodní krásy se mísí s moderním způsobem života místních obyvatel. Čisté vzduchy, zelené luky a tradiční architektura dávají této obci jedinečný charakter. Ale co ji činí ještě výjimečnější, je její závazek k ochraně životního prostředí.

Ekologie: Krok k lepší budoucnosti

V dnešní době, kdy se čím dál tím více lidí stává vědomými environmentálními problémy, je důležité dbát na ekologii i v každodenním životě. Nová Ves u Chotěboře je obcí, která se snaží být v popředí těchto snah. Místní komunita dává důraz na recyklaci, zachování přírodních zdrojů a snížení své ekologické stopy.

Ekologická likvidace vozidel: Přístup k odpovědnému recyklaci

Stará auta, která dosloužila svému účelu, mohou mít negativní dopad na životní prostředí. Jejich nesprávná likvidace může vést k úniku škodlivých látek do půdy a vodních zdrojů. Naše firma nabízí řešení pro tyto staré vozy – ekologickou likvidaci vozidel. Díky moderním metodám a technologiím zajišťujeme, že autovraky jsou zpracovány tak, aby minimalizovaly škodu pro planetu.

Odtah autovraků v Nové Vsi u Chotěboře

Pokud máte v obci Nová Ves u Chotěboře vozidlo, které je již nepotřebné nebo nefunkční, naše firma je zde, aby vám pomohla. Provozujeme odtah autovraků, a to zcela zdarma. Naším cílem je zjednodušit proces likvidace vozidel pro místní obyvatele a zároveň chránit přírodu tím, že se staráme o řádnou recyklaci vozů.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň