Likvidace vozidel Nová Cerekev. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Nová Cerekev. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Pelhřimov. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Nová Cerekev

Nová Cerekev – Krása Jihočeského kraje

Nová Cerekev je malebná obec, která se nachází v srdci Jihočeského kraje. Její krásy se skvěle mísí s historickými památkami a přírodními klenoty, což činí z této obce ideální místo pro ty, kteří si chtějí odpočinout od ruchu velkoměsta.

Ekologie a Nová Cerekev

Přestože je Nová Cerekev obklopena přírodou, i zde je důležité dbát na ekologii a ochranu životního prostředí. Obyvatelé obce jsou si vědomi významu zachování přírodního dědictví pro budoucí generace, a proto se snaží o co největší možnou ekologičnost svých činností.

Ekologická likvidace vozidel

Stejně jako v mnoha dalších oblastech života, i v oblasti dopravy je nutné dbát na ekologické aspekty. Stará vozidla, která už nesplňují emisní normy nebo jsou technicky nevyhovující, mohou být nejen hrozbou pro životní prostředí, ale také pro bezpečnost silničního provozu.

Odtah autovraků v Nové Cerekev

Naše firma je hrdá na to, že může obyvatelům Nové Cerekev nabídnout ekologickou likvidaci vozidel s odtahem. Díky našim službám mohou občané snadno a ekologicky správně zbavit svých starých vozidel. Vždy dbáme na to, aby proces likvidace byl co nejšetrnější k životnímu prostředí a odpovídal nejnovějším ekologickým standardům.

Pokud tedy hledáte spolehlivého partnera pro ekologickou likvidaci vašeho vozidla v Nové Cerekev, jsme zde pro vás. Naše firma vám garantuje profesionální a rychlé služby s důrazem na ochranu našeho krásného životního prostředí.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň