Likvidace vozidel Nejepín. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Nejepín. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Havlíčkův Brod. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Nejepín

Nejepín: Klenot mezi Českými obcemi

Nejepín, obec ukrytá v srdci České krajiny, je místem, kde historie a příroda krásně splynuly dohromady. Její malebné uličky, tradiční architektura a zelené plochy svědčí o hrdém dědictví a hlubokém respektu k životnímu prostředí. Zdejší obyvatelé jsou si plně vědomi důležitosti ekologie a dlouhodobé udržitelnosti pro budoucí generace.

Ekologie a ekologická likvidace vozidel

V dnešní době se mnoho lidí zaměřuje na ekologický životní styl, a to nejen ve velkých městech, ale i v menších obcích, jako je Nejepín. Jedním z klíčových aspektů ochrany životního prostředí je správná likvidace vozidel, která dosloužila svému účelu. Autovraky mohou významně znečišťovat životní prostředí, pokud nejsou likvidovány správně. Nejenže mohou unikat škodlivé látky do půdy a vody, ale také zabírají cenný prostor.

Naše firma a vaše ekologická odpovědnost

Přicházíme s řešením pro obyvatele Nejepína a okolí. Naše firma se specializuje na ekologickou likvidaci vozidel, kde je zajištěna maximální možná recyklace materiálů a bezpečné odstranění škodlivých látek. A co je nejlepší? Nabízíme odtah autovraků přímo z vašeho domova nebo jakéhokoli jiného místa. Takže pokud máte vozidlo, které je čas poslat do věčných lovišť, spolehněte se na nás. Nejenže pomůžete životnímu prostředí, ale také si ulehčíte od nepotřebného starání o nepotřebný autovrak.

Děkujeme, že se rozhodnete být součástí ekologického řešení s námi. V Nejepíně a okolí se můžete spolehnout na naši odbornost a snahu chránit naši krásnou krajinu pro příští generace.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň