Likvidace vozidel Naloučany. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Naloučany. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Třebíč. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Naloučany

Naloučany – Klenot Čech s Ekologickým Smyslem

Naloučany, malebná obec ukrytá v srdci Čech, je místem, kde se historie snoubí s přírodou. Tato obec, obklopená zelenými lesy a čistými řekami, je symbolem toho, jak může společenství žít v harmonii s přírodou.

Ekologie je v Naloučanech nejen slovem, ale skutečným způsobem života. Občané si uvědomují důležitost ochrany životního prostředí a dbají na udržitelnost svého života a působení v obci. A právě v této ekologické vizi a snaze o harmonii s přírodou se naše firma začleňuje do obrazu obce Naloučany.

Ekologická Likvidace Vozidel v Naloučanech

Jako společnost, která se specializuje na ekologickou likvidaci vozidel, jsme hrdi na to, že můžeme působit v takovém místě jako je Naloučany. Nabízíme odtah starých a nepotřebných autovraků, které mohou představovat riziko pro životní prostředí. Naše služby garantují, že tyto vraky budou zlikvidovány ekologicky, bez zbytečného znečištění půdy nebo vody.

Naloučany a její občané si zasluhují nejlepší péči, a proto jsme zde, abychom zajistili, že naše vozidla, která už odsloužila své, budou likvidována odpovědným a šetrným způsobem. Naším hlavním cílem je chránit krásu a čistotu Naloučan a zároveň nabízet kvalitní služby pro všechny, kteří chtějí svůj starý vůz odevzdat do dobrých rukou.

V Naloučanech nejde jen o ekologickou likvidaci; jde o společný závazek k ochraně naší planety a poskytnutí kvalitní služby občanům, kteří se snaží udělat to správné pro své město a svět.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň