Likvidace vozidel Mysliboř. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Mysliboř. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Jihlava. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Mysliboř

Mysliboř – Klenot mezi Českými Obcemi

Mysliboř je malebná obec, nacházející se v srdci České republiky. Prochází jí historie, kultura a především nádherná příroda, která přitahuje jak místní, tak návštěvníky z daleka. V posledních letech se obec stává symbolem udržitelnosti a ekologického přístupu k životnímu prostředí.

Ekologie v Mysliboři

Obyvatelé Mysliboře mají hluboký vztah k přírodě a její ochraně. Lokální komunita je aktivně zapojena do různých ekologických iniciativ, od recyklace až po výsadbu stromů. Tento ekologický přístup je nejen otázkou hrdosti, ale i nezbytností pro zachování jedinečného charakteru obce.

Ekologická likvidace vozidel v Mysliboři

S rostoucím počtem automobilů a nutností zajistit jejich ekologickou likvidaci se objevuje otázka, jak toho dosáhnout efektivně a zároveň šetrně k životnímu prostředí. Naše firma je hrdá na to, že nabízí řešení právě pro Mysliboř a okolní obce. Provozujeme ekologickou likvidaci vozidel s odtahem, díky čemuž se staré a nepotřebné vozy stávají minulostí bez zbytečného zatěžování přírody.

Odtah autovraků – Rychle a Efektivně

Naše služby jsou navrženy tak, aby byly co nejméně náročné pro klienta. Poskytujeme rychlý odtah autovraků přímo z místa, což zajišťuje pohodlí pro vlastníka vozidla a současně minimalizuje dopad na životní prostředí. S naším profesionálním přístupem a závazkem k ekologii je likvidace starého vozidla snadná a bezstarostná.

V Mysliboři a okolí nám záleží na tom, abychom žili v harmonii s přírodou. Naše služby jsou zde proto, aby tuto harmonii podporovaly a přispívaly k lepší budoucnosti pro všechny.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň