Likvidace vozidel Mrákotín. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Mrákotín. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Jihlava. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Mrákotín

Mrákotín – Klenot v Srdci Čech

Mrákotín je malebná obec, která se nachází uprostřed bohaté české přírody. Historie a tradice se zde prolínají s moderními trendy, což tvoří neopakovatelnou atmosféru tohoto místa. Krásné okolí Mrákotína láká k procházkám a odpočinku v náruči přírody.

Ekologie v Mrákotíně

Ekologie je nyní stále více na pořadu dne a obyvatelé Mrákotína k ní přistupují s plným vědomím své odpovědnosti. Ochraňování okolní přírody, udržitelný životní styl a snaha minimalizovat negativní vliv na životní prostředí jsou zde na prvním místě.

Ekologická likvidace vozidel – krok ke čistší budoucnosti

Jedním z největších environmentálních výzev dnešní doby je náležité zpracování starých a nepoužívaných vozidel. Naše firma se specializuje na ekologickou likvidaci vozidel, což znamená, že zajišťujeme jejich odbourání způsobem, který je šetrný k životnímu prostředí. Všechny škodlivé látky jsou z vozidla odstraněny a recyklovány podle nejvyšších standardů.

Odtah autovraků z Mrákotína

Pokud jste obyvatelem Mrákotína a hledáte spolehlivou službu pro odtah vašeho starého vozidla, jsme zde pro vás. Nabízíme rychlý a profesionální odtah autovraků z vašeho domova či podnikání. S naší firmou se můžete spolehnout na to, že se o vaše vozidlo postaráme s nejvyšším ohledem na ekologii a bezpečnost.
Zvolte ekologický přístup, zvolte nás. Ať už je Mrákotín vaším domovem či místem návštěvy, pomozte nám udržet jeho kouzlo pro další generace.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň