Likvidace vozidel Moravecké Pavlovice. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Moravecké Pavlovice. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Žďár nad Sázavou. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Moravecké Pavlovice

Moravecké Pavlovice: Klenot mezi obcemi Čech

Moravecké Pavlovice je malebná obec ležící v srdci Čech, která kombinuje historický šarm s krásami přírody. Známá svými zelenými krajemi, tradičními domy a přívětivými obyvateli, je toto místo ideální pro ty, kteří hledají klid a pohodu.

Ekologie: Přední prioritou Moraveckých Pavlovic

Stejně jako mnoho obcí v Čechách, i Moravecké Pavlovice klade velký důraz na ekologii a ochranu životního prostředí. Obyvatelé a místní správa se společně snaží chránit přírodní bohatství obce, podporují recyklaci a šetrné zacházení s přírodními zdroji. Díky tomu se obec stala symbolem udržitelného rozvoje v regionu.

Ekologická likvidace vozidel: Ochrana životního prostředí v praxi

Jedním z aspektů ekologie, který získává na významu, je likvidace starých a nepoužitelných vozidel. Auta, která dosloužila svému účelu, mohou negativně ovlivnit životní prostředí, pokud nejsou řádně zlikvidována. To může zahrnovat únik toxických látek do půdy a vodních zdrojů, což představuje riziko jak pro přírodu, tak pro lidské zdraví.

Naše firma: Odpovědná likvidace s odtahem

Naše společnost se specializuje na ekologickou likvidaci vozidel s odtahem právě v oblasti Moraveckých Pavlovic a celých Čech. Naším cílem je zajistit, aby staré vozy byly odstraněny způsobem, který je bezpečný pro životní prostředí. Naším hlavním posláním je nejen ochrana přírody, ale také pohodlí našich klientů, proto nabízíme službu odtahu autovraků přímo z vašeho domova či firmy. Spolupracujte s námi a přispějte k čistší a zelenější budoucnosti Moraveckých Pavlovic a celých Čech.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň