Likvidace vozidel Mohelno. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Mohelno. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Třebíč. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Mohelno

Mohelno: Srdce České přírody

Mohelno, malebná obec ležící v srdci Čech, je známá svým bohatým kulturním dědictvím a překrásným přírodním prostředím. Její krajina, plná zeleně a rozmanitosti, nám připomíná, jak důležité je chránit naši planetu a její ekosystémy.

Ekologie: Priorita pro Mohelno

S postupujícím časem a rostoucím počtem vozidel se mnoho obcí a měst potýká s problémy, které s sebou přináší autovraky. Mohelno si uvědomuje význam ekologie a důležitost zachování čistého životního prostředí pro budoucí generace. Proto je pro obec prioritou podporovat aktivity, které vedou k ekologicky šetrnému chování.

Ekologická likvidace vozidel: Řešení pro naši planetu

Ekologická likvidacija vozidel je jedním z klíčových kroků k minimalizaci negativních dopadů starých a nepotřebných vozidel na naše životní prostředí. Vyhledávání, sběr a recyklace materiálů z těchto vozidel mohou výrazně snížit emise a znečištění půdy.

Odtah autovraků v Mohelnu: Naše firma je tu pro vás

Naše firma nabízí služby ekologické likvidace vozidel s odtahem právě v Mohelnu. Snažíme se být součástí řešení, nikoli problému. Pokud máte staré auto, které potřebuje ekologickou likvidaci, jsme zde, abychom vám pomohli a zároveň chránili naši krásnou obec a její přírodu. Přidejte se k nám v našem úsilí o lepší a zelenější budoucnost pro Mohelno a celé Čechy.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň