Likvidace vozidel Lomy. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Lomy. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Třebíč. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Lomy

Lomy: Přírodní krása v srdci Čech

Lomy je malebná obec/městská část, která se může pyšnit bohatou historií a okouzlujícím přírodním prostředím v Čechách. Každý kout této oblasti vypráví příběh, který je hluboce zakotven v tradicích a kultuře tohoto regionu. Procházky okolo místních stromů, jezer a historických památek nabízejí návštěvníkům unikátní spojení minulosti s přítomností.

Naša odpovědnost vůči přírodě

V posledních letech se však stále více lidí stává vědomými významu ochrany našeho životního prostředí a udržitelnosti. Čisté ovzduší, chráněné lesy a zachovalé ekosystémy nejsou jen klíčem k zachování naší oblasti pro budoucí generace, ale také základem pro zdravý život.

Ekologická likvidace vozidel: Krok k lepšímu zítřku

Staré a nepoužívané vozy mohou mít negativní dopad na životní prostředí, pokud nejsou likvidovány správným způsobem. Zde vstupuje do hry naše firma, která nabízí ekologickou likvidaci vozidel s odtahem právě v Lomech. Naším cílem je zajistit, aby každé auto, které již není v provozu, bylo zpracováno tak, aby minimalizovalo zátěž na naše životní prostředí.

Odtah autovraků: Rychlá a snadná cesta k ekologickému řešení

Chápeme, že se mnoho lidí může cítit přetížených při hledání řešení pro své staré automobily. Proto nabízíme odtah autovraků přímo z vašeho domova nebo firmy. S naším týmem můžete mít jistotu, že váš vůz bude zpracován ekologicky a bezpečně.

V Lomech a okolí jsme zde pro vás, abychom chránili naše nádherné přírodní dědictví a zajistili lepší budoucnost pro všechny nás.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň