Likvidace vozidel Litohošť. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Litohošť. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Pelhřimov. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Litohošť

Litohošť – Srdce Čech s citlivostí k přírodě

Litohošť, malebná obec v srdci České republiky, je známá svými historickými památkami a přírodními krásami. Tato obec je důkazem, že spojení tradice a moderního života může fungovat ve prospěch obyvatel i přírody.

Již na první pohled zaujme krajinářská mozaika – husté lesy střídají se zelenými loukami a poli. V takovém prostředí je ekologie nejen slovem, ale i životním stylem. Obyvatelé Litohoště vědí, jak důležité je zachovat tuto krásu pro příští generace.

Ekologická likvidace vozidel – Krok k čistší přírodě

S rostoucím počtem automobilů v České republice je nezbytné najít řešení pro ty, které již dosloužily svému účelu. Ekologická likvidacija vozidel je nejen šetrná k životnímu prostředí, ale také napomáhá recyklaci cenných materiálů. Je to klíčový krok k zachování krás a čistoty Litohoště i celých Čech.

Odtah autovraků v Litohošti – Služba pro vás a přírodu

Naše firma je hrdá na to, že nabízí služby ekologické likvidace s odtahem právě v obci Litohošť. Rozumíme výzvám moderního světa a chceme být součástí řešení. Naším cílem je poskytnout obyvatelům snadný a efektivní způsob, jak se zbavit svých starých vozidel a zároveň chránit přírodu, kterou si všichni tak vážíme.

Pokud hledáte spolehlivou firmu v oblasti ekologické likvidace vozidel s odtahem, Litohošť je jedním z míst, kde jsme k vašim službám. Společně můžeme udělat Čechy ještě krásnějšími a ekologičtějšími!

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň