Likvidace vozidel Lidmaň. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Lidmaň. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Pelhřimov. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Lidmaň

Lidmaň: Krásná obec s ekologickým směrem

Lidmaň je malebná obec uprostřed Čech, kde se historie snoubí s moderním způsobem života. Tato obec je obklopena zelenými lesy, lukami a čistými řekami, což svědčí o jejím přirozeném bohatství a zároveň zdůrazňuje potřebu zachování této přirozené krásy pro budoucí generace.

Ekologie v Lidmaň

Obyvatelé Lidmaň jsou si vědomi důležitosti péče o životní prostředí. Mnozí z nich se aktivně zapojují do různých ekologických aktivit a projektů, aby zachovali čistotu a krásu své obce. Ekologie zde není jen módním slovem, ale skutečnou hodnotou, kterou místní obyvatelé ctí.

Ekologická likvidace vozidel s odtahem

S postupujícím časem se však množství starých a nepoužívaných vozidel v obci zvyšuje. Tyto autovraky mohou být potenciálním zdrojem znečištění, pokud nejsou řádně zlikvidovány. V této souvislosti je nezbytné mít profesionální službu, která se stará o ekologickou likvidaci těchto vozidel.

Naše firma je hrdá na to, že nabízí komplexní řešení pro ekologickou likvidaci vozidel s odtahem právě zde v Lidmaň. Nejenže se postaráme o bezpečný odtah autovraku, ale také zajistíme, aby všechny jeho komponenty byly zpracovány ekologicky a udržitelně. Takto přispíváme k zachování krásy a čistoty Lidmaň pro současné i budoucí generace.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň