Likvidace vozidel Lesůňky. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Lesůňky. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Třebíč. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Lesůňky

Lesůňky: Zelená obec s tradicí a smyslem pro budoucnost

Lesůňky, malebná obec v srdci Čech, je místem, kde se tradice mísí s moderností. Přírodní krásy a zachovalá krajina připomínají časy, kdy harmonie člověka a přírody byla samozřejmostí. V posledních letech se ale Lesůňky nejenom dívají zpět na svou historii, ale také aktivně přispívají k ochraně životního prostředí.

Ekologie: Klíč k udržitelné budoucnosti

Obyvatelé Lesůňek si váží svého okolního prostředí a přistupují k němu s úctou. Je to obec, kde se ekologie nestává pouhým trendem, ale základní hodnotou. Ať už jde o recyklaci odpadu, podporu místních zemědělců nebo vytváření zelených ploch, ekologie je zde na prvním místě.

Ekologická likvidace vozidel: Krok ke čistší přírodě

Ale co s auty, která již odsloužila svůj čas a stávají se potenciálním zdrojem znečištění? Ekologická likvidacija vozidel je řešením, které umožňuje bezpečné a udržitelné zpracování starých vozů. Nejenže se tak eliminuje riziko úniku nebezpečných látek do půdy a vodních zdrojů, ale také se vrací cenné materiály zpět do výrobního cyklu.

Odtah autovraků v Lesůňkách: Vaše cesta k ekologické odpovědnosti

Naše firma nabízí služby ekologické likvidace s odtahem právě v obci Lesůňky. Chápeme význam ekologie pro naši obec a její obyvatele, a proto se snažíme nabídnout rychlé, efektivní a hlavně ekologické řešení pro vaše staré vozy. S námi můžete mít jistotu, že váš vůz bude zlikvidován v souladu s nejvyššími ekologickými standardy. Přidejte se k nám v našem úsilí o lepší a čistší budoucnost pro Lesůňky.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň