Likvidace vozidel Leština u Světlé. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Leština u Světlé. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Havlíčkův Brod. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Leština u Světlé

Leština u Světlé: Oáza tradice a přírody

Leština u Světlé je malebná obec ležící v srdci Čech. Její historie a kulturní bohatství se prolínají s nádhernou přírodou a zelenými krajinami, které tvoří nepřeberné množství přírodních krás. Přestože je Leština místem klidu a tradice, je důležité nezapomínat na moderní výzvy, s nimiž se dnešní společnost potýká, zejména pokud jde o ochranu životního prostředí.

Ekologie: Naše společná odpovědnost

Dnešní doba přináší řadu výzev, mezi něž patří i ekologické otázky, se kterými je třeba se vyrovnat. Ekologie se netýká jen velkých průmyslových zón či hlavních měst, ale každého koutu naší země, včetně Leštiny u Světlé. Každá obec, město či městská část by měla přispět k ochraně naší planety, a tím i k zachování své vlastní krásy a kvality života pro své obyvatele.

Ekologická likvidace vozidel: Krok správným směrem

Jedním z největších ekologických problémů v mnoha obcích je správná likvidace starých a nepotřebných vozidel. Autovraky nejenže kazí vizuální stránku krajiny, ale mohou způsobit i značné škody na životním prostředí. Nebezpečné chemikálie, ropné látky a těžké kovy z nepotřebných aut mohou kontaminovat půdu a vodní zdroje.

Naše firma přichází s řešením právě pro takové situace. Nabízíme ekologickou likvidaci vozidel s odtahem přímo z vašeho domova či podniku. Naše služby zahrnují celý proces od odtahu až po bezpečnou a ekologicky odpovědnou likvidaci autovraku. Pro občany Leštiny u Světlé a okolních obcí je to nejen pohodlné řešení, ale také krok k udržitelnější a čistší budoucnosti.

Společně můžeme pracovat na tom, aby Leština u Světlé zůstala krásným a zeleným místem, kde se dá žít v harmonii s přírodou.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň