Likvidace vozidel Láz. Zabýváme se ekologickou likvidací všech osobních vozidel, dodávek i motocyklů. Vozidlo odtáhneme také z města Láz. Zajištění odtahu a likvidace vozidla platí pro celý okres Třebíč. Bez prodlení Vám vystavíme Protokol o ekologické likvidaci vozidla, bez kterého nelze vyřadit vozidlo z evidence motorových vozidel.

Termín likvidace si vybíráte Vy – ráno, večer, o víkendu… Stačí pouze zavolat na telefonní čísla:

„Jsme tu pro Vás už 20 let.“

likvidace vozidel - Láz

Láz: Skvost v srdci Čech

Láz je malebná obec v Čechách, která svým jedinečným charakterem láká mnohé návštěvníky. Historická krajina, spojená s tradičními hodnotami a kulturou, tvoří ideální prostředí pro ty, kteří hledají klid a pohodu.

Ochrana našeho domova

Jedním z nejdůležitějších aspektů péče o naši obec je zachování její čistoty a ochrana přírodního dědictví. Ekologie se stává stále důležitějším tématem, a to nejen v Čechách, ale po celém světě. Jak občané Lázu můžeme přispět k ochraně životního prostředí?

Ekologická likvidace vozidel: Krok k čistší budoucnosti

Stará vozidla, která již nesplňují emisní normy, mohou značně znečišťovat naše okolí. Navíc se v nich často nachází nebezpečné látky, které mohou kontaminovat půdu a podzemní vody. Je důležité, aby tato vozidla byla likvidována odpovědným a ekologicky šetrným způsobem.

Naše firma nabízí služby ekologické likvidace vozidel s odtahem přímo z Lázu. Tím, že využijete našich služeb, přispějete k ochraně přírody vašeho domova a zároveň se zbavíte starého vozidla bez starostí a problémů. Nabízíme rychlý, efektivní a hlavně ekologický způsob, jak se vypořádat s autovraky a přitom pomoci zachovat krásu a čistotu naší obce.

Odtah autovraků: Bez starostí a komplikací

Díky našemu servisu odtahu autovraků nemusíte řešit žádné komplikace spojené s odstraněním starého vozidla. Stačí nám zavolat a my se o vše postaráme za vás. Takto můžete snadno přispět k lepšímu životnímu prostředí v Lázu a zároveň se zbavit starostí s autovrakem.

Jak postupovat při likvidaci vozidla?

Seznam dokladů, které jsou nutné k ekologické likvidaci:

Ke správné a rychlé likvidaci Vašeho vozidla je třeba si připravit 2, resp. 3 dokumenty:

  1.  platný občanský průkaz (pokud je vozidlo vlastněno firmou, tak je nutné doložit oprávnění k podnikání či živnostenský list) – abychom mohli zkontrolovat, zda majitel uvedený v technickém průkazu je totožný s Vámi (osobou dle OP)
  2.  technický průkaz vozidla (tzv. velký techničák)
  3. plná moc – v případě, že nám vůz nemůžete předat osobně, ale musíte tím pověřit jinou osobu (která není uvedena jako majitel v technickém průkazu)

_________________________________________________________________________________

Ověření provozovny ekologické likvidace vozidel

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.  Na speciálním serveru Ministerstva životního prostředí si můžete ověřit oprávnění naší firmy:  MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Naše IČO je 45004871.

Poznámka:

Platba ekodaně se vztahuje jen na prodej vozidla.

Co je to autovrak podle zákona o odpadech.

Odkazy k ekologické likvidaci:

Dále provozujeme autovrakoviště a ekologickou likvidaci vozidel v Praze. Zde také naleznete přesný postup, co vše je potřeba a průběh likvidace vozidel. Firma působí v oblasti zpracování autovraků už samého začátku tohoto procesu.

 

Ekologická likvidace autovraků

Výkup bouraček

Likvidace vozidel Brno

Likvidace vozidel Olomouc

Likvidace vozidel Plzeň